Široké spektrum odborných článkov a prezentácie spoločností, odborníkov pôsobiacich v oblasti stavebníctva, dopravy, strojárstva, ťažby surovín a environmentálnych technológií vo všetkých odvetviach priemyselnej výroby.

Príslušenstvo od Milwaukee®


Milwaukee® Tool je špičkový výrobca vysokovýkonných elektrických nástrojov, príslušenstva a ručného náradia pre profesionálnych používateľov po celom svete. Spoločnosť Milwaukee® od svojho založenia v roku 1924 vedie v odvetví, pokiaľ ide o výdrž aj výkonnosť. S neochvejným záväzkom k obchodom, spoločnosť Milwaukee® je naďalej lídrom na trhu so zameraním na poskytovanie inovatívnych riešení špecifických pre stavebníctvo.


Vozík pre drviče (BRT)
Vďaka miestu na uloženie 4 sekáčikov a káblovému vedeniu sa ľahko prenáša aj drvič aj príslušenstvo na stavbe. Práškové lakovanie chráni pred zlou manipuláciou na stavbe. Maximálna nosnosť je 100 kg.

400 mm bodový sekáčik s 28 mm šestnástkovou kapacitou
Na búracie práce a vytváranie otvorov a prierezov. Hrot má definované hrany, ktoré zlepšujú rozbitie betónu a zabraňujú zaseknutiu.

400 x 35 mm plochý sekáčik s 28 mm šestnástkovou kapacitou
Na búracie práce a vytváranie otvorov a prierezov.

400 x 80 mm plochý široký sekáčik s 28 mm šestnástkovou kapacitou
Šikmý sekáčik 80 mm vhodný na odstraňovanie a škrabanie betónu a malty.

400 x 125 mm lopatkový sekáčik s 28 mm šestnástkovou kapacitou
Všeobecné terénne práce a výstavba ciest, t. j. kopanie v tvrdej zhutnenej pôde, hline a štrku.

400 x 125 mm rezačka na asfalt s 28 mm šestnástkovou kapacitou
Na rezanie do asfaltu pri výstavbe ciest a pevnej pôdy.

Držiak nástrojov s kužeľovou podbíjacou doskou s 28 mm šestnástkovou kapacitou
Držiak nástrojov na podbíjaciu dosku.

200 x 200 mm podbíjacia doska s 28 mm šestnástkovou kapacitou
Na zhutňovanie pôdy, piesku, štrku, balastu a drveného asfaltu.


Kvalita MILWAUKEE®
Kvalita je našou najvyššou prioritou. Počnúc pochopením potrieb používateľov profesionálneho elektrického náradia sa kvalita vyznačuje návrhom špičkových produktov,komponentov a procesov a je rozšírená použitím vysokokvalitných materiálov, dodávok a prísnych testov v závodoch/teréne.

Proces je doplnený dodávkou vysokovýkonných elektrických nástrojov a príslušenstva, ktoré profesionálni používatelia potrebujú a vyžadujú. Kvalita budovala povesť spoločnosti Milwaukee® od roku 1924 a naďalej je hnacou silou jej rastu.

Ak sa chcete dozvedieť viac o drvičoch, pozrieť si ich videozáznamy, ako fungujú pri práci alebo nájsť najbližší obchod, navštívte stránku. 

www.milwaukeetool.cz