Široké spektrum odborných článkov a prezentácie spoločností, odborníkov pôsobiacich v oblasti stavebníctva, dopravy, strojárstva, ťažby surovín a environmentálnych technológií vo všetkých odvetviach priemyselnej výroby.

Bonusy a zľavy na cestovanie na jednom mieste - ZSSK ponúka cestujúcim možnosť ušetriť až štvrtinu z ceny lístka a ďalšie mnohé výhody


Stačí na to pár klikov.

Každé euro sa dnes ráta. Železničná spoločnosť Slovensko ponúka svojim klientom v jednom balíku lacnejšie cestovanie aj mnoho ďalších benefitov.

Vstupnou bránou do sveta výhodnejšieho a modernejšieho cestovania je zákaznícke konto ZSSK ID, cez ktoré môžu klienti Železničnej spoločnosti Slovensko nastupovať do vlakov tými istými dverami ako ostatní cestujúci, ale za finančne výhodnejších podmienok a s lepším servisom. Vďaka ZSSK ID a mobilnej aplikácii Ideme vlakom majú jednoduchší prístup k službám a informáciám ZSSK – nosia ich doslova vo vrecku. 

Pri zľavách nie je nikto diskriminovaný, po vytvorení ZSSK ID sú dostupné pre všetkých. Nielen pre internetových nadšencov mladších vekových skupín. Bez ohľadu na to, či má zákazník záujem o obyčajný lístok, miestenku, ležadlo alebo lôžko. Po registrácii v ZSSK ID si môžu všetci cestujúci zaobstarať svoje lístky všetkými spôsobmi, ku ktorým sami prirodzene inklinujú a na ktoré sú zvyknutí. Či cez mobilnú aplikáciu Ideme vlakom, responzívny e-shop ZSSK, priamo vo vlakoch alebo, samozrejme, aj cez klasické staničné pokladnice či zákaznícke centrá v celej republike.

Po aktivovaní ZSSK ID, si ho klient môže nabiť a využívať platbu kreditom. Za každý vklad dostane zákazník obratom bonusový kredit – 5 % z vloženej sumy.

Bonusový kredit môže zákazník míňať na kúpu lístkov podľa vlastného uváženia. Cez internet, apku alebo pokladnicu. Bonusový kredit sa dá použiť na úhradu až štvrtiny ceny lístka a je možné kombinovať ho aj s inými bonusmi. Stojí teda za zváženie – koľko si do cestovateľského kreditu vložiť alebo koľko na ňom našetriť.

Bonusový kredit je pre niekoho najhmatateľnejšou výhodou ZSSK ID. Registráciou sa však nezískava iba možnosť lacnejšieho nákupu, ale aj ďalšie benefity. Aj o tie predsa ide.

Okrem výhodnejšej ceny lístka sa klient dostáva k jednoduchšiemu stornovaniu, ak si svoju cestu rozmyslel. Normálne by zákazník v zmysle prepravného poriadku dostal 10 % sankciu z ceny lístka. Za lístok zakúpený prostredníctvom ZSSK ID a kreditu mu sankcia bude pripísaná ako ďalší bonus. K dispozícii je aj história cestovania (archív dokladov), na ktorú sme už zvyknutí z iných registračných systémov. Pri rýchlikoch a IC vlakoch si môže vybrať miestenku na konkrétne sedadlo a v prípade, ak by nebol zaradený vozeň, do ktorého má zakúpenú miestenku, bude automaticky informovaný o novom mieste. Ak nemá chuť postávať dlho na nástupišti, pretože vlak mešká, ocení aj sledovanie pohybu vlaku priamo v mobile z niektorého iného miesta – trebárs zo vzdialenejšej kaviarne.

Ďalší bod získava ZSSK ID vďaka zjednodušenému prístupu k odškodneniu v prípade spomínaného meškania IC vlakov. Za odškodnenie zákazník dostane bonusový kredit, ktorý sa dá uplatniť pri ďalšom nákupe lístka. V kombinácii s ním si tak môže uplatniť zľavu až do výšky 50 %.

Mať zákaznícke konto ZSSK ID znamená získať pri menšej námahe viac výhod. Zákazníci Železničnej spoločnosti Slovensko to už vedia. A teraz môžete túto službu využiť alebo odporučiť svojim kolegom či známym aj vy. Neviete, kedy vám padne vhod.

Viac informácií nájdete na www.zssk.sk/zssk-id.

Fotogaléria k článku