Široké spektrum odborných článkov a prezentácie spoločností, odborníkov pôsobiacich v oblasti stavebníctva, dopravy, strojárstva, ťažby surovín a environmentálnych technológií vo všetkých odvetviach priemyselnej výroby.

Predstavujeme kompaktné mobilné drviče, triediče a dopravníky Nordtrack™


Metso:Outotec uvádza na trh nový rad kompaktných mobilných drvičov, triedičov a dopravníkov pod názvom Nordtrack™. Táto spoločnosť vznikla v roku 2020 fúziou firiem Metso a Outotec. 

Metso Outotec je už dlhé roky priekopníkom v oblasti trvalo udržateľných technológií, komplexných riešení a služieb v oblasti spracovania nerastných surovín, kameniva, rafinácie a recyklácie kovov na celom svete. Fínska spoločnosť so sídlom v Helsinkách zamestnáva viac ako 15 000 odborníkov vo viac ako 50 krajinách sveta, ktorí dosiahli celkový ročný obrat za rok 2019 v sume 4,2 miliardy eur.

Jedinečnými znalosťami a inovatívnymi riešeniami pomáhajú svojim zákazníkom zlepšovať prevádzkovú efektivitu, znižovať riziká a zvyšovať rentabilitu.

Mobilné zariadenia Metso Nordtrack™ sú určené na recykláciu asfaltu, betónu, výrobu kameniva, triedenie kameniva, ale i organických materiálov. Sú ideálnou voľbou pri krátko- a strednodobých zákazkách.

„Naším cieľom je vytvorenie rozsiahleho komplexu ponúkaných riešení pri rozmanitých potrebách našich zákazníkov. Metso je tradične silné v najnáročnejších podmienkach pri výrobe kameniva, akými je napr. tvrdý abrazívny kameň. Naše nové portfólio Metso Nordtrack™ dopĺňa ponuku a pomáha lepšie napĺňať potreby malých a stredne veľkých firiem, ako i firiem zaoberajúcich sa drvením na zákazku, ktoré hľadajú správnu kombináciu produktivity, dostupnosti a spoľahlivosti za zaujímavých cenových podmienok,“ hovorí Renaud Lapointe, SVP, obchodný a výrobný riaditeľ pre výrobu drvičov Metso.

Metso Nordtrack™ mobilné zariadenia sú konštruované s ohľadom na maximálnu produktivitu výroby. So štandardným dizajnom pre rýchlu dodávku zo skladu, systémom plug-and-play uvedenia do prevádzky a rozšírenou servisnou sieťou Metso sú ideálne pre širokú škálu použitia od recyklácie, úpravy kameniva v lomoch až po pieskovne a štrkovne. Celkovo zahŕňa 19 mobilných zariadení vrátane čeľusťových a odrazových drvičov, triedičov a vynášacích dopravníkov.

Pre viac informácií kontaktujte:


Tomáš Hodermarský/+421 905 868 706

tomas.hodermarsky@mogroup.com

Pavel Horuta/ +420 602 710 115

pavel.horuta@mogroup.com


Fotogaléria k článku